Panel użytkownika

E-mail  
Hasło  
 

Załóż konto Zapomniałeś hasła?
 
Premium
Cena: 40PLN /60 min.
Przedmiot(y): Matematyka   Matematyka - analiza matematyczna
Miasta: Jarocin   Kalisz   Kępno   Kórnik   Międzychód   Mosina   Nowy Tomyśl   Puszczykowo   Szamotuły

Przedmioty

 
 

Ciekawe linki

 
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia MATEMATYKA z dojazdem

MATEMATYKA z dojazdem - Akwadrat Mobilna Szkoła Matematyki

UWAGA! Trwają zapisy na korepetycje z matematyki z dojazdem do ucznia w nowym roku szkolnym (tel. 508-930-101); Matura 2016; nadrabianie zaległości z poprzedniego roku szkolnego; pomoc w nauce materiału bieżącego, pracach domowych od początku roku szkolnego; zajęcia ze sprawdzoną kadrą; atrakcyjne ceny; dojazd gratis; dogodne terminy.

Informacja: Mamy wielu bardzo dobrych korepetytorów, jednak liczba dostępnych terminów jest ograniczona – nasi stali uczniowie rezerwują zajęcia na kolejny rok szkolny już w czerwcu oraz często polecają naukę znajomym, którzy zapisują się na zajęcia z dojazdem już w okresie wakacyjnym. W związku z tym nowych uczniów prosimy o możliwie jak najwcześniejszy kontakt w sprawie umówienia zajęć w nowym roku szkolnym. Zagwarantuje to największe szanse na pozyskanie zajęć organizowanych przez naszą szkołę.

Mobilna Szkoła Matematyki akwadrat – dodajemy skrzydeł, dzielimy się pasją, mnożymy możliwości.

NASZ CEL

Jesteśmy pierwszą w Polsce mobilną szkołą matematyki i tworzymy największą w kraju sieć szkół matematyki. Naszym celem jest spełnianie oczekiwań uczniów w zakresie nauczania matematyki na drodze organizowania wygodnych i skutecznych zajęć w przystępnej cenie. Organizujemy korepetycje z matematyki z dojazdem do domu ucznia na terenie miasta. Pomagamy w nadrabianiu zaległości, nauce materiału bieżącego, pracach domowych, przygotowujemy do egzaminu gimnazjalnego, matury. Możemy pochwalić 100% zdawalnością z egzaminu maturalnego. Każdy klient wybiera termin zajęć i ich intensywność.

NASZA MISJA

Nasza misja to podnoszenie jakości usług nauczania indywidualnego poprzez zbudowanie silnej ogólnokrajowej marki, która gwarantuje świadczenie usług w legalny i profesjonalny sposób, której nauczyciele inspirują swoich uczniów, zmieniają ich nastawienie do matematyki i zwiększają szanse uczniów na opanowanie wartościowej wiedzy matematycznej. Dobry nauczyciel jest w stanie udowodnić, że nie ma zagadnień matematycznych nie do opanowania.

CENNIK

Wierzymy, że tylko systematyczna nauka jest w stanie przynieść efekty i zbudować kompetencje umożliwiające opanowanie przedmiotu i samodzielne radzenie sobie z zagadnieniami matematycznymi w przyszłości. Nasze zajęcia standardowo trwają 2 godz. lekcyjne. Cena takich zajęć na poziomie podstawowym to 65 zł za 2 godz. lekcyjne w pakiecie 12 zajęć, 70 zł w pakiecie 4 zajęć lub 75 zł w przypadku zajęć bez pakietu. Organizujemy również zajęcia 60-minutowe w cenie 50 zł za zajęcia w pakiecie 12 zajęć, 55 zł za zajęcia w pakiecie 4 zajęć, 60 zł za zajęcia bez pakietu. Zajęcia na poziomie rozszerzonym wymagają dopłaty w wysokości 10 zł.

Nie ryzykuj trafienia na przypadkowych korepetytorów. Zaufaj nam!

Matematyka to nasza specjalność!

Zapraszamy!

Tel. 508-930-101

Doświadczenie
Nasi korepetytorzy, nauczyciele i wykładowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu indywidualnym. Pracują dla nas sprawdzone osoby - miejsca na zajęcia do wielu naszych prowadzących są często rezerwowane z bardzo dużym wyprzedzeniem, mamy również wiele zajęć "z polecenia", co jest dla nas bardzo miłe i potwierdza, że praca, którą każdego dnia wykonujemy jest wartościowa. Nasz pomysł na nauczanie został doceniony w mediach zdobywając tytuł "Firma Roku 2011" w plebiscycie dla słuchaczy rozgłośni radiowej. Jesteśmy pionierami w zorganizowanym nauczaniu indywidualnym matematyki i tworzymy pierwszą i największą sieć mobilnych szkół matematyki w Polsce.


Ostatnio widziany: 4 lata temu, 2015-10-07 Utworzone: 4 lata temu, 2015-09-28
Cena: 50PLN /60 min.

Przedmioty:
Kontakt:
Telefon: 508-930-101
GG: -
Skype: -
Przy kontakcie z korepetytorem prosimy o powołanie się na serwis Korepetytant.pl. Dziękujemy :)
Miejsce korepetycji:
U ucznia
Zakres nauczania:
Szkoła postawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Preferowane dni korepetycji:
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Miasto/a
Odsłon oferty:
1317

Wyślij wiadomość ogłoszeniodawcy

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej