Panel użytkownika

E-mail  
Hasło  
 

Załóż konto Zapomniałeś hasła?
 
Premium

Przedmioty

 
 

Ciekawe linki
 
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Akademickie Centrum Korepetycji

Akademickie Centrum Korepetycji - Ireneusz

Zapraszamy osoby posiadające wyższe wykształcenie oraz zacięcie i doświadczenie pedagogiczne w zakresie korepetycji edukacyjnych do przesyłania swoich CV wraz listem motywacyjnym w zakresie swoich przedmiotów na podany w ogłoszeniu adres e-mail do otwierającego się od nowego roku szkolnego 2016/2017 - Akademickiego Centrum Korepetycji w Rzeszowie, które poszukuje uzdolnionych korepetytorów wszystkich przedmiotów szkolnych, egzaminacyjnych oraz maturalnych, a także wybranych przedmiotów dla studentów. Decydują: stopień naukowy, doświadczenie i kompetencje !

Nasi doświadczeni korepetytorzy, posiadający stopnie i tytuły naukowe, kształcący laureatów olimpiad wojewódzkich, prowadzą dwie "ścieżki edukacyjne" dla uczniów: - poprawiających słabe oceny, zagrożonych powtarzaniem roku, uczniów zdających egzaminy wewnętrzne oraz aplikujących do szkół średnich, maturzystów ale także dla tych, dla których presja grupy klasowej i poziom szkół w regionie nie pozwala zrealizować swoich zdolności, kreatywnie rozwinąć wiedzy i umiejętności praktycznych, zdobyć miejsce na prestiżowych kierunkach studiów.

Pracujemy głównie nad podniesieniem poziomu wiedzy lub nadrobieniem materiałów z obowiązkowych programów szkolnych, przygotowujemy do sprawdzianów, testów i egzaminów.

Rozwijamy także praktyczne zastosowanie wiedzy dla uczniów uzdolnionych, podnosimy ogólny poziom wykształcenia, kompensując braki szkolnictwa państwowego w zakresie pozalekcyjnych form pracy z uczniami w kołach naukowych - prowadzonych również w j. obcych !

Zwracamy uwagę na etykę pracy, nowoczesne techniki pedagogiczne oraz umiejętność prowadzenia zajęć dla małych grup uczniów !

Korepetytorom zapewniamy roczny/półroczny kontrakt oraz comiesięczne wypłaty na podstawie umowy - uzależnione od ilości godzin i liczby słuchaczy!
DoświadczenieOstatnio widziany: 3 lata temu, 2016-06-30 Utworzone: 3 lata temu, 2016-06-30


R E K L A M A
Cena: 25PLN /60 min.Przedmioty:
Kontakt:
Telefon:
GG: -
Skype: -
Przy kontakcie z korepetytorem prosimy o powołanie się na serwis Korepetytant.pl. Dziękujemy :)
Miejsce korepetycji:
U nauczyciela
U ucznia
Online
Zakres nauczania:
Szkoła postawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia
Preferowane dni korepetycji:
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Miasto/a
Odsłon oferty:
290

Wyślij wiadomość ogłoszeniodawcy

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej