Panel użytkownika

E-mail  
Hasło  
 

Załóż konto Zapomniałeś hasła?
 
Premium
Cena: Do negocjacji
Przedmiot(y): Matematyka
Miasta: Gostyń   Jarocin   Kalisz   Kórnik   Leszno   Pleszew   Pniewy   Poznań   Puszczykowo   Śrem   Środa Wielkopolska

Przedmioty

 
 

Ciekawe linki
 
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Skuteczne korepetycje - filozofia

Skuteczne korepetycje - filozofia - Łukasz

Pracownik naukowy z 12-letnim doświadczeniem korepetytora, autor opracowań i testów dla uczniów szkół średnich z historii, a przy tym – wieloletni pasjonat zagadnień filozoficznych oferuje skuteczne korepetycje z filozofii.

UWAGA! Zajęcia we Wrocławiu odbywają się w tradycyjnej formie. Klientom spoza Wrocławia proponuję korepetycje online przez Skype.

Decydując się na współpracę, otrzymują Państwo gwarancję pełnego przygotowania do NOWEJ MATURY 2018, zgodnie z aktualną podstawą programową i procedurami. Ofertę korepetycji adresuję do uczniów liceów, ze szczególnym wskazaniem na tegorocznych maturzystów. Pomagam także studentom.

Efektywna nauka filozofii to kształtowanie umiejętności sprawnego zdobywania wiedzy, rozumienia poznawanych zagadnień, zapamiętywania i grupowania informacji. Obejmuje to nie tylko opartą na zrozumieniu naukę wymaganego na maturze materiału, ale i przyswojenie podstawowych technik pracy umysłowej. Formuła zajęć opera się na pogłębionej analizie zagadnień filozoficznych. Oznacza to tłumaczenie pojęć w ramach swobodnej rozmowy z uczniem, w przystępny i zrozumiały sposób. Zajęcia prowadzone są głównie w oparciu o monumentalną syntezę prof. Władysława Tatarkiewicza, a także inne, zalecane pomoce naukowe.

Proces kompleksowego przygotowania do egzaminu maturalnego z filozofii obejmuje przede wszystkim naukę rozwiązywania testów maturalnych i pomoc w rozumieniu materiału. Zajęcia z uczniami prowadzę w oparciu o arkusze egzaminacyjne CKE. Podczas zajęć likwidowane są zauważone zaległości, a uczeń zdobywa podstawowe umiejętności pracy umysłowej i efektywnego zapamiętywania poznawanego materiału.

Podczas zajęć analizuję z uczniem przykładowe wypracowania z filozofii, zgodne z kryteriami oceniania. Od podstaw tłumaczę, w jaki sposób określać cele i problemy pracy, jak dokonać – zgodnie z wymaganiami – krytyki stwierdzenia źródłowego, a także – jak postawić tezę i skutecznie ją uargumentować. Nauka pisania wypracowań to najważniejsza część moich zajęć z maturzystami.

Pracuję na terenie Wrocławia, prowadząc zajęcia zarówno w formie indywidualnej, jak i grupowej. Możliwy dojazd do ucznia. Koszt dojazdu na terenie Wrocławia to 10 PLN. W przypadku większej liczby zajęć możliwy dojazd GRATIS.

Przy większej, tygodniowej liczbie zajęć możliwa NEGOCJACJA CENY za 60 minut korepetycji. Serdecznie zapraszam!

DODATKOWE INFORMACJE:

- 12-letnia praktyka w indywidualnym nauczaniu;
- ponad 100 przygotowanych maturzystów z historii i wiedzy o społeczeństwie;
- autor książki "Cesarstwo Rzymskie. Ograniczona monarchia czy autokracja? Pryncypat"
Doświadczenie
- 12-letnia praktyka w indywidualnym nauczaniu; - ponad 100 przygotowanych maturzystów z historii i wiedzy o społeczeństwie; - autor książki "Cesarstwo Rzymskie. Ograniczona monarchia czy autokracja? Pryncypat"


Ostatnio widziany: 2 lata temu, 2017-09-03 Utworzone: 2 lata temu, 2017-09-03


R E K L A M A
Cena: 45PLN /60 min.Przedmioty:
Kontakt:
Telefon: 696771737
GG: -
Skype: adiabenicus
Przy kontakcie z korepetytorem prosimy o powołanie się na serwis Korepetytant.pl. Dziękujemy :)
Miejsce korepetycji:
U nauczyciela
U ucznia
Online
Zakres nauczania:
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia
Preferowane dni korepetycji:
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Miasto/a
Odsłon oferty:
262

Wyślij wiadomość ogłoszeniodawcy

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej