Panel użytkownika

E-mail  
Hasło  
 

Załóż konto Zapomniałeś hasła?
 
Premium

Przedmioty

 
 

Ciekawe linki
 
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Korepetycje z matematyki Człuchów

Korepetycje z matematyki Człuchów - Marek

Jesteśmy korepetytorami z zamiłowania. Matematyka jest naszą pasją. Bardzo cieszy nas gdy podopieczni osiągają lepsze wyniki w nauce. Zawsze staramy się patrzeć nieszablonowo i zachęcać ucznia do szukania sposobów na rozwiązanie danego zadania. Dla nas jako korepetytorów ważny jest stały progres dziecka. Nigdy nie zniechęcamy się. Niekiedy trzeba po prostu w inny sposób podejść do ucznia. Jest wiele możliwości, aby wytłumaczyć dane zagadnienie, a typowo szkolne metody nie zawsze są najlepsze.

Jesteśmy rodzicami dlatego wiemy jak istotny jest rozwój i edukacja dziecka. Uczymy w taki sposób w jaki chcielibyśmy aby uczono nasze maleństwo, a jednocześnie tak jak kiedyś marzyliśmy aby nam przekazywano wiedzę. Uważamy że tylko cierpliwość w stosunku do podopiecznego może przynieść efekt. Warunki stresowe nigdy nie sprzyjają pogłębianiu wiedzy. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do ucznia. Ponadto ważna jest dla nas współpraca i systematyczność, bo bez tego nie można oczekiwać pozytywnych wyników.

Koszt godziny lekcji (60 min) dla ucznia szkoły podstawowej to - 50zł. Dla ucznia szkoły średniej - 60 zł.

http://www.korepetycjeczluchow.pl
Doświadczenie
Mamy doświadczenie w pracy z uczniami u których stwierdzono dyskalkulię. Uważamy, że tylko systematyczna praca i cierpliwość w stosunku do ucznia może dać pozytywny efekt. Zawsze staramy się zachęcić ucznia do matematyki i widzimy, że z lekcji na lekcję uczniowie chętniej pracują jak widzą efekty swojej pracy. Nauka jest prowadzona w przyjaznej atmosferze, a nie w warunkach stresowych. Staramy uczyć się w taki sposób w jaki sami chcielibyśmy być uczeni.


Ostatnio widziany: 2 lata temu, 2022-01-11 Utworzone: 2 lata temu, 2022-01-11


R E K L A M A
Cena: 50PLN /60 min.Przedmioty:
Kontakt:
Telefon: 507600955
GG: -
Skype: -
Przy kontakcie z korepetytorem prosimy o powołanie się na serwis Korepetytant.pl. Dziękujemy :)
Miejsce korepetycji:
U nauczyciela
Zakres nauczania:
Szkoła postawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia
Preferowane dni korepetycji:
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Miasto/a
Odsłon oferty:
485

Wyślij wiadomość ogłoszeniodawcy

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej