Panel użytkownika

E-mail  
Hasło  
 

Załóż konto Zapomniałeś hasła?
 
Premium

Przedmioty

 
 

Lokalizacja

 
 

Ciekawe linki
 
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Indywidualne zajęcia z malarstwa i rysunku.

Indywidualne zajęcia z malarstwa i rysunku. - D.Korus Art Atelier

D.Korus Art Atelier zaprasza młodzież oraz dorosłych (z okolic Katowic i Zagłębia Dąbrowskiego) na indywidualne zajęcia z malarstwa i rysunku. Spotkania twórcze prowadzi artystka plastyk, absolwentka ASP, członek ZPAP, która jest także dyplomowanym pedagogiem, doświadczonym nauczycielem i instruktorem z ponad 25 letnim stażem pracy.

Zapewniamy indywidualne podejście do potrzeb i szybkości nauki każdego ucznia. Gwarantujemy stopniowy rozwój talentu i własnego stylu. Nasi podopieczni mogą liczyć na rzetelne wprowadzenie w podstawy warsztatowe wszystkich technik malarskich i rysunku odręcznego.
Przyszłym adeptom sztuki pomagamy w przygotowaniu na uczelnie artystyczne, ale także poprowadzimy zajęcia praktyczne od podstaw dla pasjonatów i amatorów sztuk pięknych.

Prywatne lekcje prowadzimy najczęściej w weekendy na zasadzie pojedynczych spotkań/korekt, które oczywiście mogą przyjąć formę spotkań cyklicznych. Zajęcia odbywają się zwykle w naszej pracowni, która zlokalizowana jest w Mierzęcicach, ale możliwe są też zajęcia z dojazdem do miejsca zamieszkania ucznia, jednak za dodatkową opłatą, ustalaną w zależności od ponoszonych kosztów.

Serdecznie zapraszam.

Kontakt mailowy: dkorusart.edu@gmail.com
Telefon: 669771330
Doświadczenie
Dorota Korus mieszka w Mierzęcicach, a pracuje m.in. jako nauczyciel plastyki w szkole oraz prowadzi zajęcia z malarstwa dla młodzieży i dorosłych w kilku instytucjach kultury. Ukończyła studia w katowickim oddziale Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dyplom uzyskała w 1993 roku. Podyplomowe Studia Pedagogiczne w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach ukończyła w roku 1996. Z dużym powodzeniem uprawia malarstwo sztalugowe, grafikę artystyczną i malarstwo sakralne. Projektuje i wykonuje płaskorzeźby, mozaiki oraz witraże. Ponadto zajmuje się rękodziełem artystycznym i upcyklingiem. Jest członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków. Uczestniczyła w licznych wystawach indywidualnych i grupowych. Jej prace znajdują się w zbiorach instytucji kulturalnych i prywatnych kolekcjonerów pochodzących z różnych krajów w tym USA, Wielka Brytania, Australia, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Szwecja i Norwegia. W 1998 r., 2000 r., 2008 r., 2012 r. otrzymała nagrody Prezydenta Miasta Będzina za osiągnięcia w pracy dydaktycznej. Za dokonania w nauczaniu technik plastycznych i teorii sztuki uhonorowana została również medalem Komisji Edukacji Narodowej, a w latach 2005 r. i w 2012 r. otrzymała Nagrody Prezydenta Miasta Będzina za osiągnięcia w dziedzinie Twórczości Artystycznej oraz Upowszechniania i Ochrony Kultury.


Ostatnio widziany: 10 miesiecy temu, 2023-06-24 Utworzone: 2 lata temu, 2022-09-21
Cena: 120PLN /60 min.

Przedmioty:
Kontakt:
Telefon: 669771330
GG: -
Skype: -
Przy kontakcie z korepetytorem prosimy o powołanie się na serwis Korepetytant.pl. Dziękujemy :)
Miejsce korepetycji:
U nauczyciela
U ucznia
Zakres nauczania:
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia
Preferowane dni korepetycji:
Piątek
Sobota
Niedziela
Miasto/a
Odsłon oferty:
446

Wyślij wiadomość ogłoszeniodawcy

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej