Panel użytkownika

E-mail  
Hasło  
 

Załóż konto Zapomniałeś hasła?
 
Premium

Przedmioty

 
 

Ciekawe linki
 
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Korepetycje z matematyki

Korepetycje z matematyki - Kasia

W tym roku obroniłam swoją pracę licencjacką z matematyki, zaczynam studia magisterskie na kierunku matematyka. Korepetycji udzielam od trzech lat a uczyć matematyki (chociażby znajomych) zaczęłam już w liceum. Pomagam w nauce matematyki dla usłyszenia jednego prostego zdania „już wszystko rozumiem”. Oferuję korepetycję w miłej atmosferze z ogromem dziwnych herbat, których u mnie w domu jest pod dostatkiem . Nieważne czy masz przed sobą kolokwium, egzamin, maturę, sprawdzian, trudną pracę domową-pomogę Ci we wszystkim i razem wyjdziemy z każdej, nawet pozornie beznadziejnej sytuacji. Moją największą zaletą jest organizacja i bardzo duża elastyczność. Obiecuję, że znajdę dla Ciebie czas (chociażby o 4 rano :) ale znajdę) i gdy już się u mnie znajdziesz będą Ci potrzebne tylko chęci (wszystkie materiały, tablice, kalkulatory, czyste kartki, zadania, wzory itp. sama przygotuję). Szczególnie zapraszam wszystkich którzy przegrali starcie z królową nauk na maturze. Razem osiągniemy świetny wynik na maturze poprawkowej i raz na zawsze pozbędziesz się strachu przed tym przedmiotem. Wiem, że gdy jakiś przedmiot sprawia ogromny problem potrzebny jest nie tylko dobry nauczyciel ale i osoba która doda Ci otuchy i uwierzy w Twoje możliwości- bardzo chciałabym być taką osobą dla Ciebie .
Korepetycji udzielam na każdym poziomie począwszy od gimnazjum aż do matematyki wyższej. Dostosuję się do każdej formy nauki preferowanej przez Ciebie (możemy spotykać się u mnie, u Ciebie, online, w kawiarni itp.), pomagam we wszelkich pracach domowych, zaliczeniach itp.
Wszystkie ceny jakie podaje mogę ulec zmianie (jeżeli chcesz podjąć ze mną stałą współpracę koszty mogą się obniżyć, jeżeli ja mam jeździć do Ciebie to wzrosną itp.)
Matura podstawowa 40zł
Matura rozszerzona studia 50zł
Po prostu zadzwoń i umów się na dogodny dla Ciebie termin 501386192.

Doświadczenie
3 lata


Ostatnio widziany: 8 lat temu, 2015-07-25 Utworzone: 8 lat temu, 2015-07-25
Cena: 40PLN /60 min.

Przedmioty:
Kontakt:
Telefon: 501386192
GG: -
Skype: -
Przy kontakcie z korepetytorem prosimy o powołanie się na serwis Korepetytant.pl. Dziękujemy :)
Miejsce korepetycji:
U nauczyciela
U ucznia
Online
Zakres nauczania:
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia
Preferowane dni korepetycji:
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Miasto/a
Odsłon oferty:
2740

Wyślij wiadomość ogłoszeniodawcy

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej